Toyota Racing pelnė keturis finišus ant podiumo – Mototoja
Toyota Racing pelnė keturis finišus ant podiumo

Toyota Racing dviejų automobilių "TS040 Hybrid "komanda baigė šį sezoną laimėdama keturis kartus pirmas vietas, 12 kartų pelnė finišus ant podiumo ir keturiose lenktynėse pasiekė greičiausius ratų laikus.

Šį sezoną Toyota naudojo sekančios kartos hibrido prototipą su patobulinta automobilio aerodinamika, TS040 modelį, kuris išvysto virš 1000 AG.

Visi šie faktoriai nulėmė tai, kad Toyota tapo pirmuoju Japonijos automobilių gamintoju, kuris laimėjo WEC čempionų titulą nuo tada kai 1953 m. lenktynės buvo pradėtos organizuoti. Šis trofėjus Toyota yra be galo svarbus ir gali būti lengvai prilyginamas 1999 m. laimėtam pasaulio ralio čempionato titului. Sėkmė, pasiekta autosporte, suteikia Toyota‘i galimybę šias naujas technologijas panaudoti savo masinės gamybos automobiliuose.